img

Tauber s.r.o.pôsobí od roku 1991 v Spišskej Novej Vsi
ako firma zaoberajúca sa výstavbou,
opravami a rekonštrukciou striech
budov bytovej, komunálnej aj
priemyselnej vystavby.

Strecha so zárukou

Tento slogan, ktorý je súčasťou ochrannej známky firmy Tauber s.r.o. je vyjadrením zámeru zabezpečiť pre Vás dodávku tovaru, produktov a služieb v špičkovej kvalite. Vy rozhodujete o farbách, tvaroch, typoch, kvalitatívnych prevedeniach. My Vám v týchto rozhodnutiach pomáhame nájsť optimálne riešenie s prihliadnutím na jeho jedinečnosť, estetiku, ekológiu a prirodzenosť.

Spoločnosť Tauber s.r.o je obľúbenou strechárskou firmou

Prioritou v našej činnosti je posun našich služieb do terénu, teda priamo k Vám s cieľom vytvoriť efektívny obchodný vzťah so zreteľom na maximálnu spokojnosť Vás, nášho zákazníka. Vďaka čomu si spoločnosť postupne získala širokú klientelu a dobré meno na celom území Slovenska.

Sme Vám vždy k dispozícií s komplexnou ponukou
tovaru, produktov a služieb.

Autorizovaný predajca strešných systémov - tauber.sk

Autorizovaný predajca
strešných systémov

Okrem stavebnej činnosti sa zaoberáme aj predajom strešných krytín, príslušenstva a doplnkov. V tejto oblasti je spoločnosť autorizovaným predajcom viacerých významných značiek strešných systémov.

Spracovanie dreva pre stavebné účely - tauber.sk

Spracovanie dreva
pre stavebné účely

Už v roku 1996 sme zahájili piliarsku výrobu t. j. porez reziva pre stavbu krovov a drevených konštrukcií, ktorá je úspešne prevádzkovaná dodnes. Neskôr sme investovali do technológií umožňujúcich finálnejšie spracovanie dreva pre stavebné účely.

Kompletná montáž striech - tauber.sk

Kompletná
montáž striech

Dodávka a výroba materiálu je iba časť našej činnosti. S nami však môžete riešiť stavbu strechy komplexne, preto súčasťou našich služieb je aj montáž vašej strechy.

Kde nás nájdete?

Garancia pre vás

Víziou našej spoločnosti je kvalifikované poskytovanie služieb v oblasti výroby a realizácie drevených konštrukcií striech a drevostavieb. Pre nás všetkých v spoločnosti je to výzva, pre samotnú spoločnosť poslanie byť dobrý v tom, čo robíme bez ohľadu na to, či je to malá, stredná alebo veľká stavebná investícia.

Potrebujete poradiť so stavbou strechy?

Ozvite sa, radi vám pomôžeme